Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kasjer/sprzedawca
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2488
OBOWIĄZKI:
Obsługa klienta, dokładanie towaru, obsługa kasy fiskalnej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali sprzedawcy sklepowi (ekspedienci)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: praca z klientem
Uprawnienia: Obsługa kasy fiskalnej


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Sprzedawca / Kasjer / Kasjerka

pomorskie / Gdańsk, Auchan ul. Szczęśliwa 3

Cukiernia Sowa Sp. z o.o.

Aktywne od: dzisiaj

Do Twoich obowiązków należeć będzie obsługa klienta, czyli sprzedaż, przygotowywanie napojów i porcjowanie ciast, pakowanie naszych pyszności i wydawanie zamówień, a także dbanie o porządek w miejscu pracy....

Doradca Klienta / Sprzedawca Vistula

mazowieckie / Warszawa, Galeria Północna

VRG S.A.

Aktywne od: dzisiaj

Do Twoich zadań należeć będzie: obsługa Klienta, aktywna sprzedaż naszych produktów, dbanie o ekspozycję towaru, budowanie pozytywnego wizerunku marki. Dołącz do nas jeśli: łatwo nawiązujesz kontakty, a...

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

śląskie / Tarnowskie Góry

SEWERA POLSKA CHEMIA Ireneusz Wolak

Aktywne od: dzisiaj

Forma zatrudnienia: umowa o pracę pełny etat Zadania: profesjonalna obsługa Klienta prawidłowe i sprawne ewidencjonowanie sprzedaży na kasach fiskalnych telefoniczne oraz mailowe przyjmowanie zamówień wykładanie...