Firma Klimek i Klimek to firma z tradycją 27 lat pracy projektowo realizacyjnej. Obsługujemy klienta premium.

Handlowiec / Doradca Klienta

Miejsce pracy: Janki

Opis stanowiska:

Do zadań konsultanta handlowca należy:
  • obsługa handlowo-projektowa zapytań i klientów salonu drzwi, szafy i kuchni
  • opieka nad bieżącymi kontaktami handlowymi
  • wykonywanie ofert i opieka nad nimi
  • praca w zespole sympatycznych osób.
  • proponujemy atrakcyjny produkt z 27 letnią tradycją

Jeśli jesteś ambitny to twoje miejsce!

Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie z branży wyposażenia wnętrz kuchni, drzwi, szaf,
  • mile widziana znajomość jakiekolwiek programu do rysowania wnętrz lub mebli
  • poczucie estetyki
  • kultura osobista,
  • dyspozycyjność
  • zaangażowanie w pracę firmie
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • sumienność i odpowiedzialność,
  • otwartość na ludzi.
Oferujemy:
  • pracę w prestiżowej firmie,
  • podnoszenie własnych kwalifikacji,
  • szkolenia techniczne,
  • bonusy / prowizje handlowe,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.